Історія створення ДНЗ

Ласкаво просимо.

       20 жовтня 1977 року вранішнє сонечко світило якось по особливому. Ніжно пестило жовтолисті верхівки дерев. Відбиваючись від шибок, веселим зайчиком падало на усміхнені обличчя дітлахів.

       Стрілка годинника не показує ще й дев’яти, а в просторому дворі новозбудованого дитсадка вже людно: батьки, діти, представники колгоспу.  Трудівники ланів і ферм тут не випадково. Адже садок цей повністю зведено на кошти колгоспу імені Бузницького, але держава йому повернула витрачені кошти. З першого ж дня цей новий дитсадок взяла на утримання Миронівська міська рада і дала назву дитячий садочок №3 «Зернятко».

       Першим виступив голова правління Герой Соціалістичної Праці Василь Іванович Батура.
- Як радісно мені сьогодні, - сказав він,- брати участь у нашому спільному святі. Через кілька хвилин світлі кімнати цієї просторої будівлі наповняться дзвінкими дитячими голосами. Колгосп не пошкодував коштів, доклав зусиль, щоб створити малятам всі умови. Цей новий дитячий садок – втілення в життя положень нової Конституції СРСР.

       Перша завідувачка дитячим садочком К.Л.Залєвська запрошує почесного гостя перерізати червону стрічку при вході.

       Дзвінкі дитячі голоси лунають звідусіль. Малюки збуджені, діляться враженнями один з одним, зацікавлено розглядаючи нові іграшки. Задоволені й батьки. Вони ретельно оглядають приміщення, особливо ті кімнати де перебуватимуть їхні діти.

       На запитання, що найбільш сподобалося у новому садочку, більшість батьків відповідають – все. Бо ж важко визначити тут щось найкраще. І просторі ігрові кімнати, і затишні спальні, і музичний зал, і обладнана електроприладами кухня – все це для малят, для того щоб росли вони здоровими.

(з архіва)


       З 1993 року завідувачкою призначили Лілію Вікторівну Галку, яка працює і по даний час на цій посаді.

       В цікавих формах проходить робота з педагогами не тільки нашого дошкільного закладу але і закладах міста – це і КВН, диспути, творчі вечора, семінари …

В 1998 році дошкільний заклад атестовано з відзнакою «Вища категорія».

       Тоді ж дитячий танцювальний колектив дошкільного закладу «Горошинка» (тоді був керівник Вахрушева О.А.) здобув звання лауреата обласного конкурсу «Ми діти твої, Україно».


       З 2000 року колектив працює в фізкультурно-оздоровчому напрямку. В садочку успішно застосовується аромотерапія, фітотерапія (є фітовітальня, де діти п’ють фіто чаї, вживають вітаміни, печені яблука, фрукти).

       В 2002 році Лілія Вікторівна Галка стала переможцем обласного конкурсу «Кращий керівник дошкільного закладу» який проходив у м. Біла Церква.

       В цьому ж році дошкільний заклад «Зернятко» відсвяткував чверть століття.

       25 років виповнилося дошкільному закладу «Зернятко», який став другою домівкою для багатьох-багатьох юних миронівчан. За ці роки понад 2700 дітей пройшли в ньому дошкільну підготовку.

       В 2006 році дошкільний заклад отримав нову назву - «Миронівський Центр розвитку дитини «Зернятко», яка вказує на зміст діяльності колективу дитсадка.

       Спливає час змінюються вихователі і вихованці, але незмінним залишаються по справжньому домашній затишок, який панує тут, турботливий догляд, насичене цікавими заходами перебування малечі. Добрим словом згадують колишні вихованці своїх наставників, які довго і з успіхом та любов’ю працювали у «Зернятку».

       Творчий, ініціативний колектив підібрався і нині. Свідченням цього є те, що в «Зернятку» неодноразово проводяться семінари обласним інститутом педагогічних кадрів.

       На діючій обласній педагогічній виставці пропонуються досвіди роботи вихователів Н.О.Педченко «Матінка природа» ( екологічне виховання для дошкільників), М.О.Смаженко адаптована програма «Модульне оригамі», Н.А. Приліпко «Ейдетика для малят» (адаптована програма), Л.В.Галка «Методика проведення різних форм загартування», С.М. Щербини «Народознавство для дошкільників» (адаптована програма)

       Люблять діти за доброту і ласку вихователів: Г.О.Шевченко, О.В.Мегеду, В.А.Одноволик, Н.В.Токовенко та помічників вихователів: Л.В.Чернікову, Т.О.Безкровну, О.М.Кириченко, О.М. Степаненко.

       На високому рівні проводиться робота з батьками.

       2012 році Центр розвитку відсвяткував 35 років садочку.

       Малюків та колектив прийшли привітати почесні гості: голова районної адміністрації В.С.Усик, народний депутат, голова благодійного фонду «Родина» Олександр Онищенко, міський голова В.М.Савенко, начальник районного відділу освіти В.А.Нечипоренко, педагоги, працівники-ветирани та батьки, перші випускники нашого закладу, колеги, спонсори з цінними подарунками, та щирими вітаннями.

 

Найкращі випускники Центру.

 

ПОЧЕСНІ ГОСТІ НА СВЯТІ

 

Почесний гість – спонсор, депутат, голова благодійного фонду «Родина» Олександр Онищенко

 

Бабусі вихованця Сидоренка Олександра - заслужені діячі культури:
Сидоренко Галина – заслужений працівник культури, солістка ансамблю «Чорнобривець»
Северин Ніна – солістка ансамблю «Чорнобривець»

 

Голова Миронівської районної державної адміністрації Усик Валентина Сергіївна

 

Миронівський міський голова Савенко Віталій Миколайович

 

Начальник Миронівського районного відділу освіти Нечипоренко Володимир Анатолійович

 

Вахрушева Олена Анатоліївна – людина яка вклала вагомий внесок у музичне виховання дошкільників Центру розвитку дитини «Зернятко»

 

Курінна Віта – перша випускниця дошкільного закладу.

 

Шановані люди в дитячому закладі – батьківський комітет.

 

       В 2013 року «Зернятко» відвідує 186 малят, ними опікуються 39 членів колективу, з них 16 спеціалістів-педагогів.

       Влітку хореографічний колектив «Горошинка» (хореограф С.М.Чикольва) стали переможцями обласного Всеукраїнського фестивалю «Сузір’я талановитих дошкільників», про що свідчить сертифікат виданий директором КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

Категорія: