Казка про садочок

       Не за горами, не за долинами жив – був собі один  Чарівник.
Багато добрих справ робив він на землі людям, допомагав і багатим і бідним, і старим і малим.
     Одного разу надумав Чарівник створити країну, де всі були б щасливі. Проте не знав він, з чого почати, і хто буде мешканцями цього дивокраю.

 

     Якось збираючи на полі урожай, помітив він золоту зернинку  Посадив Чарівник зернятко, промовив магічні слова і з’явилися враз незвичайна країна – країна дивовижних мрій, з чудовими жителями – малюками – чомусиками. Міста мальовничі з’являлися одне за одним, з незвичайними казковими назвами – Майстерленд, Українознавськ, Ляльколенд, Адміністрополь.

       Чарівникові дуже хотілося щоб жителі цієї країни були найщасливішими, тож він створював для них все нові і нові містечка. Щоб були розумними вони відвідували АБВГДейку, а для того, щоб знати більше про навколишнє – навідувались у Природознавськ.  Весело і радісно звучали дитячі голоси у Музляндії, щоб правильно берегти своє здоров’я мешканці країни не забували про Фітоленд.
 

       Головне місто у країні був Адміністрополь - там проживали, люди, які відповідають за доброту та порядок у всій країні.
     З великим задоволенням дивився Чарівник на те, як живуть мешканці створеної ним країни, як вони ростуть і розумнішають, вчаться дружити і допомагати одне одному.

 

      Радів Чарівник і думав, що посіяні золоті зернятка  доброти і любові у маленьких сердечках проростуть і дадуть чудовий урожай.
      А в пам'ять про ту маленьку золоту зернинку, з якої і з’явилася ця дивовижна країна, назвав її «ЗЕРНЯТКОМ».

КАЗКУ склала вихователь Щербина С.М. із своїми вихованцями

Категорія: