Правила для великих і маленьких

Правила поведінки для великих і маленьких

Дуже важлива інформація!

"Спочатку ми вчимо дітей ходити і говорити,
а потім хочемо, щоб вони сиділи і мовчали"

Не бійтеся, шановні читачі, це не дуже страшні правила,
але все-таки слідувати їм доведеться, якщо хочете в  мирі  і дружбі жити.

 1. У «Зернятку» всі один одного поважають, тому бажають здоров'я, тобто вітаються. Ну, а якщо не хочеться бажати здоров'я конкретній   персоні, то все одно потрібно бути ввічливим і хоча б констатувати час доби: добрий день, добрий вечір і т.д.

2. Приходити необхідно не пізніше 8.20, якщо щось  сказати хочете вихователю, то й ще раніше.
   О 9 годині починаються заняття, а за 10 хвилин педагог готується до його проведення: розставляє, розвішує, розкладає (наші дітки маленькі і всі знання сприймають наочно). Якщо ви запізнилися, тихенько самі роздягніть дитини і проведіть його в групу. Короткий кивок вихователя в цей момент не говорить про його зверхності, просто «космонавт вже в польоті».

3. Сніданок з 8.20 до 8.50 (дуже оперативно, як бачите ), і якщо ви запізнилися, доведеться дитинці терпіти до 10 годин ( і залишитися без каші). У 8.55 прийом їжі закінчений (як в армії). Початок дня дуже важливо, постарайтеся не спізнюватися .

4. Одяг дитини повен  бути по сезону і така, в якій їй (і вихователю) «нічого не буде», якщо вона, м'яко кажучи, забрудниться. Звичайно, вихователь стежить, щоб підопічні не уподібнювалися Ніф- Ніфу з Наф- Нафом, але... діти - народ вільний .
     У шафі повинні бути маєчки ( 2 ), трусики ( 2 ), запасні колготки, шкарпетки, змінний комплект одягу, якщо станеться аварія за прийомом їжі. Діти ... народ самостійний. Обов'язково перевіряйте охайність речей, не забувайте забирати прати піжаму і спортивний одяг, ну, а про щоденну зміну одягу ми навіть не згадуємо. Кофточка на блискавці необхідна, щоб дійти по коридору до фізкультурного або музичної зали.

 5. Взуття має бути за розміром. Панове!  Шльопанці   залиште для дому, діти, звичайно, відчувають себе тут в домашній обстановці, але взуття нехай буде «Не  шльопанці».

6. Окрема розмова - святковий одяг. Він повинна бути! Приносити  його потрібно перед святковим виступом. Зачіски не забороняються! Іноді дівчатка як справжні панянки в тиху годину сплять як їх прапрапрабабусі і - з «папільйотками» на голові .

7. Вранці педагог допомагає роздягатися тільки тим дітям, яких привели  дуже  зарані  і  їх  приймав  черговий  вихователь на  вулиці, всіх інших переодягають батьки.

8. Дитину батьки (або особи, які їх замінюють ) «здають» з рук в руки вихователю. Якщо  дитинку   вчора   привели  з симптомами захворювання, а сьогодні ви вже в садочку... то таке швидке одужання нас насторожує, і ми пропонуємо пройти в мед. кабінет. Так що плануйте свій ранок.

9. Стан здоров'я дитини визначає за зовнішніми ознаками вихователь, і якщо його щось бентежить, то від діалогу з медиком не відкрутитися. Переконливе прохання бути гранично коректними з педагогами та медиками, зрозумійте - немає ніякої нашої зацікавленості відправляти додому дитини. Але якщо
«сопельки» і кашель Вас як маму не лякають, то в іншої мами може бути своє, відмінне від Вашого, думка.

10. Дирекція «Зернятка» приймає від батьків довідки про стан дитини тільки встановленого зразка  Миронівської  районної  лікарні.

11. Відвідування  занятть  батьки можуть здійснити в будь-який час, поставивши до відома педагога( вихователя ), її  повідомляють  за день. Змінне взуття в цьому випадку необхідне  для відвідувача . Але є і дні відкритих дверей (останній четвер місяця) раді  Вас бачити.

12. У вихователя можете дізнатися консультативні годинник педагогів і, записавшись на зустріч, задати всі питання по успіхам своєї дитини. На батьківських зборах обговорюються загальні питання не тому, що нема чого сказати про кожного, а тільки через етичних міркувань .

13. У години проведення дитячих ранків присутність батьків обов'язково. Не забудьте вимкнути мобільний телефон. Добре , якщо після виступу  Ви подякуйте дитині, подаруйте їй квіточку як справжньому артисту . Змінне взуття одягати необов'язково, але про бахіли пам'ятайте!

14. Миронівський Центр розвитку дитини «Зернятко» працює з вересня по травень (червень) з 7.30 до 18  години, крім суботи та неділі і святкових днів. Перед 8 Березня, День вчителя і Новим роком короткі дні - до 17 годин.

15. Додаткові «побори », від яких ви можете відмовитися , але краще в цих випадках бути  «як усі»:
      - Єдина фізкультурна форма   (футболка , шортики );
      -  Подарунок  від  Святого  Миколая спільний  з  батьками  (дидактична  гра, або  цікава  книжка,  або конструктор,  або  машинка,  або лялька)- знайте,  діти на це  чекають  і  ніякому  разі  дубчика;
      - Новорічний подарунок, спільний з батьками.  Це традиційний солодкий набір не в традиційному кульку і якась іграшка;
      - Подарунок на випускний вечір у старшій групі спільний з батьками;
      - Вихователі просять принести новорічні прикраси не тому, що нема чим прикрасити групу, а тому що хочуть, щоб їх група (і вашої дитини)  відрізнялась  від  інших.

16. Склалася добра традиція відзначати день народження дитини в групі. Батьки  (небагато) запрошують артистів (за погодженням з адміністрацією «Зернятка»),  приносять  печиво. Дитина отримує символічний подарунок від групи та традиційну пісню «Коровай»  і  щирі  побажання  від  однолітків  та  персоналу дошкільного закладу..

17. Дорогі батьки, власники не менш дорогих собачок! На жаль, вхід до установи з чотириногим другом категорично заборонений!

18 . Шановні батьки, як говорилося раніше, наша установа працює до 18.00. Тобто адміністрація несе за життя дитини відповідальність з 7.30 до 18 годин, а після ... Якщо ви прийшли без десяти хвилин шість і Вам хочеться погуляти з дитиною і поспілкуватися з вихователями отак до 18.30 ... Постарайтеся свої бажання стримувати, тому що вихователям ще їхати додому. Пам'ятайте: передавши дитини вам в руки, вихователь знімає з себе відповідальність за неї!

19. У разі хвороби дитини вам необхідно поставити до відома медичну сестру установи про причину відсутності. Вихователь зобов'язаний раз на 3 дні телефонувати батькам і справлятися про стан здоров'я малюка.

20. Якщо ваша дитина страждає алергічними реакціями на «пух і перо» птахи, принесіть йому гипоаллергенну  подушку і ковдру. У дитячому садку подушки пір'яні, а ковдри взимку синтипоновіі, а восени (теплою) і навесні флісові. Постільна білизна переться  1 раз на десять днів, а рушник міняють у міру забруднення. Якщо в сон трапляється «маленька аварія», постільну білизну буде замінено .

21. На жаль, виконати бажання батька «познімати» дитину  протягом дня технічно зробити складно. «Вільних рук» немає. Але якщо сім'я запросить відеооператора, перешкод лагодити не будемо.

22. Будьте активними батьками, не бійтеся питати, висловлювати свою думку, рекомендувати щось, головне - робити це коректно .

23. Не забувайте, що ЦРД  «Зернятко» - платна  установа, для  дітей  які  не  мають чорнобильського  посвідчення  (платять  за  харчування) і у встановлений термін  вносте оплату до 10 числа  поточного  місяця. При виникненні непересічний ситуації (затримка платежів та інше) поставте адміністрацію до відома . Адекватно реагуйте на запитання бухгалтера  про невнесення  оплати .

24. Якщо для зв'язку з вами вказаний  мобільний   номер телефону, не дивуйтеся, якщо дзвінок застане вас далеко за межами Миронівки .

25. Ми не задаємо питань про місце роботи батьків, бо вважаємо його не зовсім коректним. АЛЕ, якщо Ви вважаєте, що пісок в дитячій пісочниці може бути більш білим, тому що знаєте один непоганий кар'єр. Раді будемо прийняти вантажівку чистого пісочку. Не соромтеся! Пропонуйте свою допомогу !
26. Не забувайте звертати увагу на творчість дитини (малюнки, вироби) , хвалити дитину і ... педагога .

27. Постарайтеся задавати правильне питання дитині, якщо хочете дізнатися, чим вони займався протягом дня.

28. Намагайтеся не брати участь у негативних об'єднаннях. Тобто коли активна мама (незадоволена всім, але вперто відвідує д / с і), намагається в своєму намаганні «все виправити» і привертає Вас. Якщо проблема на Ваш погляд є, то вирішувати її потрібно конструктивно і особисто. Фразою «Напишемо куди слід ...» і вчинком «Підемо куди слід» лякати не треба, доброго не буде з цього точно.

30. В'їзд на територію установи  заборонено,  крім  машин  які  постачають  садок  продуктами  харчування.
  Категорично заборонено паркування перед  воротами. У припаркованій машині необхідно заглушити двигун, тому що вихлопні гази потрапляють в ігрові, розташовані на 1 поверсі.

Категорія: