Про нас

Добрий  день, великі і маленькі!
     Наш  Миронівський  Центр  розвитку  дитини - це чудова команда талановитих, веселих, гарних і захоплених людей, які займають вакансії педагогів і дуже люблять малюків. Всіх-всіх, але особливо найменших. Коли мамі, татові, та й бабусі дають в руки їхнє масюсеньке  дитинчатко, немає в світі щасливіших хвилин.
     Хочеться закрити собою це чадо від злоби, сірості, хвороб, від усього поганого. І дорогі мами і найсильніші і могутні папи починають шукати... КРАЩЕ! Краще ліжечко, кращі памперси, найкраще автокрісло, кращу няню і звичайно КРАЩИЙ САДОК! А який він кращий? Який вибрати? Піти до державного? Влаштуватися в приватний дитячий садок  до  Києва? У чому відмінність?
     А  ні  в  чому. Здивовані? Якщо ми розглядаємо хороший  дитячий садок м. Києва  і чудовий державний в м. Миронівка, хоча ні, відмінність все таки є, і вона у вартості.

«Поміняйте дитині маєчку»
     У «ЗЕРНЯТКУ» працюють 39  чоловік.
     Це, по-моєму, найкрасивіші і талановиті педагоги в світі.  Вони молоді,  мають  вищу спеціальну або середню спеціальну освіту, досвідчені, і вони отримують гідну зарплату. Хоча, що таке гідна зарплата? Хіба можна в посадовій інструкції написати: міняти мокру маєчку, догодувати дитину, гладити по спині, поки не засне, пришити гудзик, робити супермодні зачіски, знімати шкірку з курячої ніжки, називати дівчинку Фіалочкою, тому що вона таке собі сьогодні дала ім'я і багато іншого, яке не можна прописати в жодному договорі про приймання співробітника.
     Якщо вихователь щодня, даючи дитині фрукти, то не переживає, що його рідна донька чи син не пам'ятає, як виглядає  апельсин, значить, у нього не виникне бажання забрати і віднести (в ознайомлювальних цілях) його додому. Вільну, досвідчену, творчо мислячу особистість може виховати тільки особистість, яка впевнена в собі і своїх знаннях і твердо стоїть на ногах. Краще запитайте у будь-якої дитини в «Зернятку» (краще у хлопчиків) : «Яка у тебе вихователька?» «Красива і добра» (розум не обговорюється, дурні люди в  Миронівському  Центрі  розвитку  дитини  «Зернятко»  не працюють).

«Де живе Кукарямба?»
     Коли ми оздоблюємо дитячу кімнату, або хоча б малесенький дитячий куточок, чого ми хочемо досягти? Правильно, затишку, краси та відповідності потребам дитини, щоб у всякі «піжмурки», «схованки» було б де погратися.
Тепер закрийте очі і уявіть собі 66 м², які віддані під дитячу. Тепер ще раз закрийте очі і уявіть корабель, літаючу тарілку, замок, празький дворик, паровоз, джунглі... (ой, ні, джунглі не уявляйте поки що).
     Якщо уява не дає можливості  уявити, приходьте і подивіться на все це широко розплющеними очима. Створюючи предметно - розвиваюче середовище, найголовніше, щоб це середовище не стало мертвою, зберегти вікову характеристику (маленька 2-х  річна  дитина  не може грати в «дорослі» іграшки 5-річного).
     Колір теж дуже важлива деталь в дитячому садку. Якщо все червоне і жовте - це погано, але і все біле і сіре - нудно. Розфарбовуючи  і  клеючи стіни і стелі, ми керуємося своїми відчуттями: чи комфортно нам, дорослим, тут працюватиметься. Якщо так, то і малюкові сподобається. Звичайно, головне теплота і професіоналізм людей, які займаються цим.

«Їсти подано!»
     Багато батьків чомусь досі пам'ятають, що в їхньому  дитячому саду пахло кислою капустою. Дивно...
     Їжа - це дуже важливо, а коли вона ще й смачна, то це взагалі чудово.
     Велика проблема, яка не вирішена в нашому дитячому садку - це харчування дітей з  алергічною реакцією на низку продуктів. Готувати, враховуючи смаки кожної дитини у нас поки не виходить. Але дітей, які страждають дистрофією, в «Зернятку» помічено не було. Якщо запитати у маленького їдця: яку їжу він  полюбляє, знаєте, що він відповість? Пельмені, сосиски, мариновані огірочки, картопля і піца… Хороший набір?
     Як врахувати це все при складанні меню, куди впихнути геркулесову кашу (дуже смачну насправді)? Не бійтеся, тут правда не морять дітей голодом і кислою капустою у нас не пахне, і навіть сосиски іноді дають.
Приходьте, дамо поїсти.

«Травичка зеленіє»
     Територія, де гуляють діти, повинна бути зеленою, добре освітлена, і щоб   було  побільше  машинок, качель,  гірок … І ще в наш час повинен бути паркан, високий - височезні, на жаль. Територія у нас дуже велика і красива, а головне вона дуже подобається дітям.

«Розумний, аж жуть!»
     Програма за якою проводяться занняття для дітей у Центрі “Зернятко” передбачає всебічний розвиток дитини, а саме: фізичний розвиток, інтерперсональний розвиток, розвиток мовлення, розвиток математично-логічних здібностей, візуально-просторовий розвиток, екологічне виховання.
     Мета занять полягає в тому, щоб діти:
♦ гармонійно розвивались, вчились самостійності шляхом здобування нового досвіду;
♦ грались і навчались у групі ровесників;
♦ ставати більш сміливими у прийнятті рішень, у  вирішенні нових завдань;
♦ отримували підготовку до володіння такими вміннями: писання, читання, рахування, логічне мислення, креативність, почуття власної гідності, вміння концентруватись тощо.

«Якщо хочеш бути здоровим»
«Апчхи» - будьте здорові!
     Ось це проблема, так проблема! Як не допустити появи в групі   хворіючої   дитини?
     На які хитрощі не йдуть батьки, щоб дитина все-таки опинилася  в дитячому садку: «Ну і що, що горлечко червоненьке?», «А сопельки у нас завжди», «Ой, тільки зараз почав кашляти», «Ой, ну яка це температура 37,5? Нехай організм сам її переборює, мені ж на роботу»... 
 
«Тік-так»
     По цьому пункту все просто.  Центр  розвитку  дитини  «Зернятко» працює до 18.00 і на Вас ніхто «скоса» не буде дивитись, якщо забираєте свій скарб в 18.30 (хіба тільки власна совість)
 
«Нас вибирають, ми вибираємо..»
     Люди нас оточують різні, одні нам симпатичні, а інші... симпатичні іншим.
Державні установи не мають право відмовити родині у зарахуванні їх дитини, навіть якщо щось бентежить в поведінці батьків або дитини.
     Перш ніж підписати договір про співробітництво в  закладі, йде  розмова «за життя», в якому відразу стає зрозуміло (майже завжди) дружитимуть сім'я і садок, або серйозних проблем не обминути. Батьки дуже хочуть, щоб їх скарб був в середовищі рівних йому однолітків: і з розвитку, і за соціальним статусом.

Як Ви зрозуміли, всі садки гарні по-своєму, вибір за Вами!

Категорія: