Програма навчання

  Для проведення якісного освітньо–виховного процесу в дитячому садку обладнано кімнату для мовленевого розвитку та ознайомлення дітей з творами літератури. Кімната обладнана з врахуванням сучасних тенденцій дизайну.
  Провідним мотивом освітньої діяльності колективу дошкільного закладу став пошук осмислених орієнтирів та конкретних освітніх форм, які б допомогли здійснювати навчально виховні завданн .
  Саме з такою метою в Центрі створено художньо-мистецький центр „Майстриня”. До нього входять: кабінет для розвитку творчих здібностей дошкільників, в якому зібрано весь необхідний дидактичний, демонстраційний та роздатковий матеріал для занять з зображувальної діяльності, ліплення, аплікації та самостійної художньої діяльності дітей усіх вікових груп.
  Для ознайомлення дітей з творчістю художників, з їх роботами, в кабінеті створено невеличку картинну галерею, де представлено зразки різних видів живопису. Поскільки мистецтво відіграє велику роль у покращенні емоційного стану та стабілізації психічних процесів - кабінет зображувальної діяльності поєднано з кабінетом арттерапії - де з дітьми проводяться індивідуальні та групові заняття, на яких використовуються різні методи: кольоротерапія, ігротерапія, піскотерапія (кольоровий пісок)
  Діє у Центрі і кімната-музей українського побуту «Бабусина світлиця». Де діти мають змогу не лише побачити предмети старовини, ознайомитися із життям та побутом пращурів, а й взяти в руки та обіграти кожен предмет: рубель та качалку, глечики-близнюки чи макітру; приміряти старовинну вишиванку чи закутати картату хустину, якій більше сотні літ, з печі витягти смачні варенички в макітрі, печиво на деку.
  Також працює екокімната - де діти мають можливість познайомитися не тільки з земною природою, а й злітати в космос і познайомитися з сонячною системою, відвідати кімнату де проживають тваринки (кролик, попуги, рибки, черепаха, шин шила, хом’ячки та морські свинки)
  З задоволенням діти біжать до кімнати театралізації, в якій працює театралізований гурток «Сім-Сім» Де кожен малюк нашого закладу може відчути себе справжнім артистом театру. Тут зроблена і сцена, і ширма для лялькового театру, і екран для переглядів діафільмів.

  Кабінет з математики – це серйозно. В кабінеті підібраний весь дидактичний та роздатковий матеріал для ознайомлення дітей з цифрами, мандрують по математичних стежинках, відвідують королеву математики та економіки вчаться економити кошти (знають ціну копійці). Дітлахів знайомлять з грошима різних країн.
  В кабінеті валеології навчають як берегти і зберегти своє здоров’я, як доглядати за своїм тілом. В кабінеті також працює і Фітобар де діти знаходяться під лампою Чижевського, їдять печені яблука та гарбуз, фрукти, коктейлі, роблять собі крапковий масаж

  Найулюбленіше місце малюків – це музичний зал, адже там весела і завжди красиво. А свята! Це просто супер! Танці, спів - ну просто артисти. Хореографічний колектив «Горошинка» як виступають то аплодує вся Миронівка, Біла Церква і Буча.
  Однак головне завдання дошкільного закладу – збереження здоров’я та фізичний розвиток дошкільнят. Важливу роль в цьому відіграє загартування.
  Особливо багато позитивних емоцій викликають водні процедури. Влітку окрім сонячних та повітряних ванн, вихованці дитячого садка мають змогу приймати ще й водні процедури.
 
В садочку „Зернятко” створено всі умови для гармонійного і всебічного розвитку дошкільника, формування його особистості, для задоволення своїх соціальних та індивідуальних потреб.

Категорія: