Слово завідувачу

«Як виховувати дітей знає кожен,
за винятком тих, у кого вони є»

Доброго дня, шановні дорослі!

     Мене зовуть Лілія Вікторівна! Я народилася в Одеській області, а  виросла  і  проживаю в м.Миронівка, Київської  області.
  Абсолютно випадково опинилася в чудовому, незвичайному, галасливому і непередбачуваному місті  Миронівка  ще  в  ранньому  віці.  
   Коли ти молодий, ти повний сил на всякі звершення.

«Бачу ціль - не бачу перешкод»

    Я ніколи не була безстрашною і впевненою в собі панянкою, але коли поруч людина, яка підтримає, захистить і скаже: «Ми все зможемо!», стаєш сильною. З перших днів моєї керівної роботи в освітньому  закладу «Зернятко», де мене оточують дивовижні, чудові люди! Професіонали! З ними шалено важко працювати. По-перше, вони жінки. По-друге, педагоги. Але! Без них не було б «Зернятка».
    Я завжди любила дітей і хотіла працювати для них. А коли з'явилася можливість  працювати в маленькій  чарівній країні, де все для дитини, і ти можеш придумати і реалізувати всі свої мрії  педагога- дошкільника, як таку можливість можна упустити?
    Миронівський Центр розвитку дитини «Зернятко» - це дитячий світ. Великі вчаться у маленьких, маленькі не бояться великих, довіряють їм, сперечаються з ними, дружать, люблять, сумують.
    Дитина - це саме дивне ЧУДО на світі!
   Кожен день, приходячи в дитячий садок, де тебе зустрічають талановиті педагоги, де в групах все зроблено руками твоєї   улюбленої людини і звідусіль чути дитячі голоси, сміх, рідкісні слізки - образки, запахи домашньої кухні - це ЩАСТЯ
!
   А тепер, якщо об’єднати маленьких дітей і радість від роботи з ними і для них - виходить МОЄ  ЧУДОВЕ   ЩАСТЯ  -  ДІТИ!

                                                                                                                                                                                                            З повагою Лілія Вікторівна

 

Категорія: