У світі казки – всією сім’єю

   Виховують дитину не слова, а особистий приклад дорослих. В першу чергу батьків, які для малят — найголовніші люди. Тому така важлива участь мам і татусів у всіх тих заходах, які проводять з дітьми у дитсадку, і більшість батьків це розуміє. Принаймні, батьки вихованців центру розвитку дитини «Зернятко». Таке враження склалось після огляду виставки робіт на тему «Моя улюблена казка», яку організувала вихователь Н.Т. Токовенко.
   Паперові замки, фігурки звірят з пластиліну, чарівні феї і принцеси, цілі композиції і сюжети з казок... Дійсно, немає меж фантазії дітей і батьків. Кожен обирав улюблену казку і намагався, як умів, передати її зміст.
   Серед кращих робіт композиція до казки «Колосок», яку виготовили Іринка Поляк з татом Романом Леонідовичем. Окрім улюблених героїв дівчинки,тут ще й сніговичок під ялинкою, адже ж зима і так хочеться снігу. Він тут, мов справжній,хоч і з вати.
   І грибочок Даринки Адамець ніби з лісу. Щоб він був схожий на боровичка з відомого дітворі мультика, під яким знайшлася схованка від дощу усім звірятам, постаралася мама Наталія Анатолі­ївна. Допомагав своїм дівчатам дідусь, відшу­кавши і обробивши природний матеріал.
Богдан та Інночка Сліпець за одноголосною згодою вирішили показати героїв «Колобка». Працювали над композицією з мамою Галиною Іванівною та бабусею. Ця робота, до речі, виконана з покидькового мате­ріалу — залишків шпалер та лінолеуму, шма­точків тканини і паперу.    Все це в поєднанні має дуже яскравий, дійсно казковий вигляд. Сюжет «Колобка» втілили в солоному тісті Іллюша Смаженко з мамою Мариною Олек­сіївною. Цікаву композицію з круп предста­вили Олег Добровольський з татом. Казкових героїв технікою оригамі виготовила Марійка Педченко. Не можна не звернути уваги на кумедного Крокодила Гену Софійки Заєвої. Гарних робіт було дуже багато. Всіх пере­рахувати неможливо.
Шкода тільки, що деякі батьки не взяли участі у виставці колективних виробів. Якби вони тільки знали, як це засмутило їхніх дітей!

 

Категорія: