"Досьє на агента 001"

( Примірне )

      Основні риси характеру: цілеспрямований, досить уважний , серйозний , розвинене почуття гумору, готовий прийти на допомогу, легко вступає в контакт (але тільки з тими, хто відразу сподобається, в іншому випадку складно , але можливо знайти підхід) , неконфліктний .
      Те , що не подобається особисто мені : не вміє постояти за себе (наприклад , будь-яка дитина може відібрати іграшку і не зустріти опору) .
     Що подобається: всіляка техніка , любить грати з машинами , вибудовуючи їх колонами і зображуючи « щільне робочий рух » в годину пік. Подобається гуляти на вулиці ( гірки , карусель, драбинки ) . Дуже любить воду ( готовий купатися цілий день). Подобається, коли йому читають книги. Любить музику, і якщо сподобається мелодія - танцює.
    Не любить : коли з ним сюсюкає як з маленьким. Більше подобається спілкування на рівних. Не любить (і навіть боїться ) крикливих дітей.
    Любить і поважає тата, але слухається більше  мене. Якщо батько починає проводити виховні бесіди , ображається.
    Їжа: апетит хороший . Віддає перевагу м'ясо , овочі , йогурт , соки. Не дуже любить рибу, фрукти. Але цукерки , печиво різне - це найулюбленіша їжа. А взагалі з їжею ніколи проблем не було ( якщо смачно - з'їсть із задоволенням і ще попросить ) . Намагається їсти самостійно.
Сон : засинає без проблем. Цілу, говоримо « до побачення » і « добраніч» , закриваю двері , йду. Заглядаю через 5 хвилин - дитина спить.
Якщо починає вередувати не по справі (хоча це буває дуже рідко) , я зазвичай роблю серйозне обличчя і з почуттям , з толком , з розстановкою пояснюю , що ... Зазвичай 2-3 «розумних» фраз вистачає , щоб дитина усвідомив , що він не правий . З радикальних заходів - ( давно вже не застосовувалося , правда , тому що не було приводу ) кажу: « Якщо хлопчик мене не розуміє або не хоче зрозуміти , доведеться йому постояти в куточку і подумати про життя . Сам доходить до кута , коштує рівно 5 секунд і повертається з хитрою посмішкою.
Лівша (або мені здається , що лівша ) . Коли їсть , ложку тримає у лівій руці , малювати теж подобається більше лівої. Я його не переучувати .
По драбинках - сходинках спускається і піднімається поки що не дуже впевнено , тому тримаю за руку .

Що стосується одягання на прогулянку (для вихователів). Порядок у нас такий:

1. Комбінезон одягаю (Не застібаючи).
2. Шапка. Спочатку застібаю липучку, потім стягуючі ззаду шнурки.
3. Застібається комбінезона. Хвостик шапки ховається під комбінезон.
4. Одягаю чоботи.
5. Штани комбінезона натягуються на верхню частину чобота з напуском.
6. Потім рукавички (рукавиці).

Телефони батьків: домашній, робочий, мобільний.