Медична карта

       Для зарахування дитини  до  Миронівського  Центру  розвитку  дитини  «Зернятко»» серед інших документів є медична карта формі  №  026/0

       У неї записуються   всі спостереження за здоров'ям дитини, її антропометричні дані, вакцинація (якщо така буде проводитися). Саме цей документ є переказним, якщо дитина переходить з одного садка в інший і ця карта необхідна при зарахуванні до школи.

       Для дитини, що надходить до групи раннього розвитку, достатньо довідки від педіатра.

Медична карта дитини
(форма № 026/о)

       “Медична карта дитини...” (форма № 026/о) заповнюється на кожну дитину, яка перебуває в навчально-виховному закладі, і дає уяву про стан здоров’я, а також відображає всі лікувально-профілактичні заходи, які проводились по відношенню її в період перебування в дошкільному закладі.

       Надалі всі записи в медичній карті роблять медичні працівники навчально-виховних закладів в порядку поточних наглядів, при проведенні періодичних оглядів і протиепідеміологічних заходів.

       Результати медичних оглядів виділені в медичній карті в спеціальний розділ “Дані поглибленого медичного огляду”, де відмічаються дані про огляди спеціалістів, дається оцінка фізичного розвитку, висновок про стан здоров’я, рекомендації спеціалістів. Спеціально виділений розділ “Профілактичні щеплення”, де зазначені результати проведених всіх необхідних щеплень.

       При переведенні дитини із дитячого садка в школу, із однієї школи в іншу карта передається разом з особистою справою дитини (учня).

       На підставі розробки “Медичної карти дитини” складаються певні розділи звітної форми  № 31-здоров “Звіт про медичну допомогу дітям”.

       Термін зберігання – 10 років.

Назва документу Посилання
Медична карта дитини завантажити
Заява про зарахування завантажити
Заява про зарахування (без чорноб) завантажити
Анкета завантажити